Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W minionym tygodniu do naszej redakcji zadzwoniła jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Młyńskiej, która z oburzeniem w głosie opowiadała o pracach jakie przeprowadza firma budowlana za zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej, a które związane są z ocieplaniem bloku przy ulicy Młyńskiej.

"Ja rozumiem, że przy ocieplaniu bloku jest pewnie bałagan związany ze styropianem, ale proszę pana, samochody ciężarowe wjeżdżają na chodnik i trawnik naszej wspólnoty prostu go niszcząc i dewastując! Kto naprawi te szkody, skoro nasz blok nie podlega pod spółdzielnię!!! Czy nikt w tej szacownej instytucji nie może przypilnować wykonawcy, aby nie dewastował wszystkiego na około? To jest jakiś skandal, mam nadzieję, że spółdzielnia się tym zajmie, bo przypuszczam, że prezesowej Pilarskiej też nie byłoby miło, gdyby pod jej oknem samochody ciężarowe rozwalały jej chodnik i trawnik !!!" Cóż, sprawdziliśmy informacje naszej czytelniczki i w pełni się z nią zgadzamy, zresztą już wcześniej zdarzało się, że firma, z którą spółdzielnie podpisywała umowy na ocieplanie budynków roboty swoje wykonywała bardzo bałaganiarsko zaśmiecając wszystko co się da na około. Miejmy nadzieję, że w końcu ktoś odpowiedzialny za sprawy techniczne w spółdzielni zainteresuje się tematem i wychyli nosek z ciepłego gabineciku.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

;p
Data: 26.06.2009 22:56:52

Wszedzie gdzie sa ocieplane bloki robia jeden wielki syf... Wogole odwalaja taka kaszane, robia nie dokladnie, nie zaklejaja foliami okien, itp. A tłumacza sie tym ze nie maja czasu na dokladna robote...Albo cos sie robi dobrze albo wcale...


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071