Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W minionym tygodniu do naszej redakcji zadzwoniła jedna z mieszkanek bloku przy ulicy Młyńskiej, która z oburzeniem w głosie opowiadała o pracach jakie przeprowadza firma budowlana za zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej, a które zwi±zane s± z ocieplaniem bloku przy ulicy Młyńskiej.

"Ja rozumiem, że przy ocieplaniu bloku jest pewnie bałagan zwi±zany ze styropianem, ale proszę pana, samochody ciężarowe wjeżdżaj± na chodnik i trawnik naszej wspólnoty prostu go niszcz±c i dewastuj±c! Kto naprawi te szkody, skoro nasz blok nie podlega pod spółdzielnię!!! Czy nikt w tej szacownej instytucji nie może przypilnować wykonawcy, aby nie dewastował wszystkiego na około? To jest jaki¶ skandal, mam nadzieję, że spółdzielnia się tym zajmie, bo przypuszczam, że prezesowej Pilarskiej też nie byłoby miło, gdyby pod jej oknem samochody ciężarowe rozwalały jej chodnik i trawnik !!!" Cóż, sprawdzili¶my informacje naszej czytelniczki i w pełni się z ni± zgadzamy, zreszt± już wcze¶niej zdarzało się, że firma, z któr± spółdzielnie podpisywała umowy na ocieplanie budynków roboty swoje wykonywała bardzo bałaganiarsko za¶miecaj±c wszystko co się da na około. Miejmy nadzieję, że w końcu kto¶ odpowiedzialny za sprawy techniczne w spółdzielni zainteresuje się tematem i wychyli nosek z ciepłego gabineciku.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

;p
Data: 26.06.2009 22:56:52

Wszedzie gdzie sa ocieplane bloki robia jeden wielki syf... Wogole odwalaja taka kaszane, robia nie dokladnie, nie zaklejaja foliami okien, itp. A tłumacza sie tym ze nie maja czasu na dokladna robote...Albo cos sie robi dobrze albo wcale...


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071