Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

We wtorek, 16 czerwca po raz kolejny przyznane zostały Uczniowskie Oskary - nagrody Burmistrza Obornik dla wyróżniających się uczniów z naszej gminy. Doceniono zarówno uczniów o najwyższych średnich ocen, uczestników konkursów edukacyjnych, olimpiad, jak i młodzież odnoszącą sukcesy sportowe.

Uczniowskie Oscary 2009 rozdane

Zdobywcy tegorocznych Oskarów

Mistrzostwa Województwa w Aerobiku Grupowym
Marta Stroińska
Marta Malinowska
Agata Faron
Sandra Banaszek
Klaudia Andebur
Michalina Zawierzyńska
Karolina Chudzicka
Natalia Kosmowska
Karolina Szczęsna

Mistrzostwa Województwa w Aerobiku Grupowym - Szkoła Podstawowa Nr 2 Oborniki
Karolina Kasperk
Paula Rydz
Klaudia Klasa
Joanna Kijek
Paulina Molińska
Julia Radomska
Paula Rembiok
Weronika Colombo
Klaudia Tecław

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych w Żerkowie
Filip Kaźmierski
Sara Kowalska
Alicja Mikołajczak

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
Kamila Schelenz
Kamila Pietz
Szymon Kukuła
Mateusz Budych
Kacper Nowak
Norbert Naparty
Patryk Buszkiewicz
Sebastian Nowicki
Weronika Dachtera
Daria Borucka
Emilia Schelenz
Paweł Nowicki
Kacper Sadowski
Alicja Mikołajczak
Sara Kowalska

III miejsce w Pucharze Polski w piłce ręcznej dzieci
Filip Matuszak Szkoła Podstawowa Nr 4
Wojciech Zaczkiewicz Szkołą Podstawowa Nr 4

II miejsce w XIV Wielkopolskim Konkursie Muzycznym dla Dzieci i Młodzieży
Magdalena Błaszków

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Dariusz Standerski Gimnazjum Rożnowo
Mikołaj Kamiński Gimnazjum Nr 1

Finalista Wojewódzkiego Humanistycznego konkursu "Złota Żabka"
Mateusz Miękus Szkoła Podstawowa Nr 2

Finalistki Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
Beata Kreczmer Gimnazjum Nr 3
Małgorzata Rebelka Gimnazjum Nr 3
Dominika Hetmańczyk Szkoła Podstawowa Nr 3

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
Szymon Fischbach Szkoła Podstawowa Nr 4
Paula Pankiewicz Szkołą Podstawowa Nr 4
Joanna Jaworska Szkoła Podstawowa Nr 4
Aleksandra Gawlik Gimnazjum Nr 3
Marta Czechowska Gimnazjum Nr 1
Beata Czechowska Gimnazjum Nr 1
Joanna Skrzypek Gimnazjum Nr 1
Jakub Cieślewicz Gimnazjum Nr 3

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Maciej Hancyk Gimnazjum Nr 3

Ogólnopolski konkurs Humanistyczny Omnibus 2009
Gabriela Borowiak Szkoła Podstawowa Nr 2
Marcin Trzaska Szkoła Podstawowa Nr 2

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy "Salamandra"
Tomasz Fornalczyk-Gimnazjum Kiszewo
Mateusz Kniat -Gimnazjum Kiszewo

Półfinał Wojewódzki Festiwalu Przedszkolaków
Aleksandra Leśnicka
Oliwia Kuleta
Roksana Agacińska

Konkurs Recytatorski-laureaci
Agata Balcerowiak Szkoła Podstawowa Nr 4
Hubert Jóżwiak Szkoła Podstawowa Nr 4
Julia Neter Gimnazjum Nr 3
Michał Surma Gimnazjum Nr 3-finalista

Piłka nożna -III miejsce Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej -
Szkoła Podstawowa Nr 3 Oborniki

Marcin Gromada
Mateusz Nowaczyk
Sylwester Ostrowski
Borys Nowak
Sebastian Stec
Piotr Dereń
Grzegorz Kałuża
Jakub Kąkol
Norbert Graczyk
Patryk Stykała

Pływanie Medaliści Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Pływaniu etapu wojewódzkiego- Szkoła Podstawowa Nr 3 Jakub Ratajczak
Monika Dębniak
Daniel Jasiewicz
Przemysław Strus
Aleksandra Goch
Karolina Nowaczyk
Igor Kwiatkowski

Pływanie - VI miejsce w Mistrzostwach Województwa w rywalizacji Sztafet
Malwina Cieślik
Weronika Majkowska
Aleksandra Jurga
Agata Faron
Kinga Frąckowiak
Michlina Zawierzyńska
Agnieszka Lach
Katarzyna Lach
Karolina Wiśniewska
Zuzanna Skrzypczak
Kinga Grześkowiak

Finaliści Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym
Michał Grotowski Szkoła Podstawowa Nr 2
Maciej Strugała Szkoła Podstawowa Nr 2
Monika Iracka Szkoła Podstawowa Nr 2
Małgorzata Gliniany Szkoła Podstawowa Nr 4
Michał Iracki Gimnazjum Nr 3
Patryk Wołodźko Gimnazj um Nr 3
Miłosz Rogalka Gimnazjum Nr 3
Miłosz Sobkowiak Gimnazjum Nr 3
Anna Grotowska Szkoła Podstawowa Nr 2

II miejsce w Mistrzostwach Województwa w piłce ręcznej -Szkoła Podstawowa Nr 4
Marika Dera
Aleksandra Goźdż
Małgorzata Jęczmionka
Sara Kromolicka
Adrianna Mazur
Klaudia Musiał
Magdalena Perska
Paula Popiela
Natalia Stefańska
Gabriela Urbaniak
Marta Szymaś
Joanna Zagrodnik

Laureaci Konkursów
Dominika Nochowicz Gimnazjum Nr 3
Dajana Tomczak Gimnazjum Kiszewo
Borys Pawlak Gimanzjum Nr 1
Szymon Fischbach Szkoła Podstawowa Nr 4
Maja Kaszuba Szkoła Podstawowa Objezierze
Mikołaj Rogala Szkoła Podstawowa Nr 4

Posłowie na Sejm Dzieci i Młodzieży XV Kadencji
Dariusz Standerski Gimnazjum Rożnowo
Marianna Kuźniak Gimanzjum Nr 3

Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych: awans do półfinału Mistrzostw Polski
Michał Eitner
Jakub Narożny
Hubert Narożny
Szymon Ratajczak
Patryk Sztuba
Patryk Kalarus
Jan Surma
Bartosz Zdon
Paweł Rybarczyk
Jeremiasz Baum
Adrian Wosicki
Konrad Steinke
Marek Szymkowiak
Arkadiusz Michalski

Absolwenci
Szymon Dąbrowski Szkołą Podstawowa Nr 2
Artur Jany Szkoła Podstawowa Nr 3
Paula Pankiewicz Szkoła Podstawowa Nr 4
Aleksandra Połok Szkoła Podstawowa Objezierze
Patryk Olszewski Szkoła Podstawowa Roznowo
Paulina Kwaśniewska Szkołą Podstawowa Maniewo
Martyna Nowak Szkoła Podstawowa Kiszewo
Natalia Majkowska Gimnazjum Nr 1
Dominika Nochowicz Gimnazjum Nr 3
Michalina Filipowiak Gimnzjum Objezierze
Dariusz Standerski Gimnzjum Rożnowo
Jakub Adamek Gimnazjum Ksziewo

Kangur Matematyczny
Kamil Bolimowski
Mariusz Stachowiak
Michalina Zawierzyńska
Małgorzata Jereczek
Agata Rogalska
Marcin Grotowski-Gimnazjum Nr 1
Bartosz Jaworski
Łukasz Miłoszewski
Maks Bolimowski
Karolina Wojciechowska
Laura Januszak
Katarzyn Nadolna
Dajan Gusztab- Szkoła Podstawowa Nr 4
Wojciech Kulikowski
Igor Paziewski
Anna Grotowska
Marcin Trzaska
Michał łopatka
Wojciech Piszczek- Szkoła Podstawowa Nr 2
Dariusz Standerski
Maciej Filipowski- Gimnzjum Rożnowo

Finaliści Mistrzostw Województwa w pływaniu sztafetowym
Przemysław Budyła
Michał Turek
Alan Rumowski
Jonasz Ratajczak
Robert Strus
Marcin Grotowski
Krzysztof Duda
Dariusz Woźniak
Krystian Leśnicki
Piotr Brust
Marek Bacic
Jakub Wielgosz

Finaliści Mistrzostw Województwa w Szachach, Warcabach
Szymon Piestrzyński Gimnajzum Nr 3 - szachy
Daria Sobczak Gimnazjum Nr 3 - szachy
Ewelina Małecka Gimnazjum Nr 3-warcaby
Arkadiusz Kudliński Szkoła Podstawawa Objezierze-warcaby
Julia Rymer Szkoła Podstawowa Maniewo -szachy i warcaby
Natalia Hancyk Szkołą Podstawowa Maniewo- szachy i warcaby

I miejsce w Mistrzostwach Polski w Tańcu Dyskotekowym - Gimnazjum Nr 1
Michalina Zawierzyńska
Karolina Chudzicka
Anna Mejza
Adrinna Steinke- Szkoła Podstawowa Nr 4

III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego
Zauzanna Karasiewicz
Paula Müllauer
Aneta Błasiak

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego
Agata Balcerowiak
Weronika Ptaszyńska
Joanna Dąbrowska
Edyta Dąbrowska
Anna Klimczak
Mateusz Chojnacki
Igor Krzyżaniak

I miejsce w Powiatowym konkursie Mitologicznym w klasyfikacji drużynowym-Szkoła Podstawowa Chrustowo
Joanna Kopydłowska
Julia Bartkowska
Katarzyna Koblańska

I miejsce IXC Powiatowym Konkursie "Wielkopolska w podaniach i legendach
Oliwia Lupa Szkoła Podstawowa Nr 3

Konkursy plastyczne
Weronika Siwecka
Sandra Schiller Gimnazjum Nr 1
Matesuz Majchrzak
Nicol Wojtalak
Weronika Helbik
Mateusz Kukuła Szkoła Podstawowa Nr 4
Michał Konieczny Szkoła Podstawowa Sycyn
Jeremiasz Baum Szkoła Podstawowa Nr 4



Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematy



Dołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+2 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Kazimierz
Data: 19.06.2009 20:09:56

Laureat to uczeń, który w nauce osiągnął najwięcej, ile uczeń może osiągnąć.Tytuł ten pozwala uczniowi na przyjęcie (poza rekrutacją) do dowolnie wybranej szkoły. Ktoś kiedyś powiedział: "lautretów rodzą bogowie". Niestety nasze władze o tym nie wiedzą. Laureaci zostali wymienieni tylko z nazwiska- nie wiemy w jakich konkursach startowali. Ważniejsi dla rozdających nagrody byli finaliści i inni o znacznie niższych osiągnięciach.


Jolka
Data: 19.06.2009 20:12:55

Zgadzam się z Kazimierzem. Wśród tych kilku laureatów jest jeden, który jest podwójnym laureatem.


hej!!!!
Data: 20.06.2009 19:10:42

dominika Hetmańczyk z szkoły podstawowej nr. 3 też brała udział w konkursie historycznym zajeła 3 miejsce więc też powinna być napisana


Ekspert ds Nauk Matematycznych
Data: 04.08.2009 01:43:32

Na szczególne wyróżnienie zasługuje fantastyczna postawa Małgorzaty Jereczek w Matematycznym Konkursie Rangi Międzynarodowej "Kangur". Wspomniana przeze mnie uczennica już wielokrotnie wykazywała się olbrzymią wiedzą także jeżeli chodzi o Nauki Humanistyczne. Jednak wiadomo nie od dziś, że królową nauk jest bezsprzecznie Matematyka. Trochę tylko ubolewam nad faktem iż tylko Małgorzata Jereczek wzniosła się ponad przeciętną. Cóż mam nadzieję, że za rok również będę mógł podzielić się z państwem swoimi spostrzeżeniami co do poziomu nauki reprezentowanego przez uczniów z Województwa Wielkopolskiego.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:






Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071