Data: , ¬ródło: , Oborniki

Zawodnicy quadów Motoklubu Oborniki stawiaj± pierwsze kroki w nowej dla nich dyscyplinie jak± jest Supermoto. W minion± niedzielę tj. 11 wrze¶nia odbyła się czwarta runda Mistrzostw...

...Polski Supermoto w Radomiu. Oborniczanie wystartowali w tych rozgrywkach dopiero drugi raz a Tomek Przybylski po raz pierwszy i tu bardzo miłe zaskoczenie. Okazało się, że nasi zawodnicy doskonale sobie radz± nie tylko w motocrossie, i w tej dyscyplinie s± w stanie odnie¶ć sukces. Tak też się stało.

W klasie młodzik drugie miejsce zaj±ł Filip Lubka a trzecie Tomek Przybylski, natomiast w klasie otwartej Jacek Stelmaszyk był trzeci. Jest to dla nas pocieszaj±ca informacja przed wyjazdem 1 paĽdziernika br. na Międzynarodowe Zawody Motocrossowe w Březowă nad Svitavou - Czechy, gdzie wystartuj± zawodnicy z kilku państw. Tam dopiero się okaże co jest wart nasz polski motocross quadów w ¶wietle europejskiej elity. Z pewno¶ci± zawodnicy nasi będ± chcieli pokazać się z najlepszej strony, że nie s± gorsi od klubowych kolegów motocyklistów.

Mamy nadzieję, że sprostaj± temu wyzwaniu i nie ulegn± presji zawodów tej rangi.

Waldemar Iracki
Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071