Data: , Źródło: , Oborniki

Zawodnicy quadów Motoklubu Oborniki stawiają pierwsze kroki w nowej dla nich dyscyplinie jaką jest Supermoto. W minioną niedzielę tj. 11 września odbyła się czwarta runda Mistrzostw...

...Polski Supermoto w Radomiu. Oborniczanie wystartowali w tych rozgrywkach dopiero drugi raz a Tomek Przybylski po raz pierwszy i tu bardzo miłe zaskoczenie. Okazało się, że nasi zawodnicy doskonale sobie radzą nie tylko w motocrossie, i w tej dyscyplinie są w stanie odnieść sukces. Tak też się stało.

W klasie młodzik drugie miejsce zajął Filip Lubka a trzecie Tomek Przybylski, natomiast w klasie otwartej Jacek Stelmaszyk był trzeci. Jest to dla nas pocieszająca informacja przed wyjazdem 1 października br. na Międzynarodowe Zawody Motocrossowe w Březowă nad Svitavou - Czechy, gdzie wystartują zawodnicy z kilku państw. Tam dopiero się okaże co jest wart nasz polski motocross quadów w świetle europejskiej elity. Z pewnością zawodnicy nasi będą chcieli pokazać się z najlepszej strony, że nie są gorsi od klubowych kolegów motocyklistów.

Mamy nadzieję, że sprostają temu wyzwaniu i nie ulegną presji zawodów tej rangi.

Waldemar Iracki
Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071