Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Kilka tygodni temu na łamach naszej Gazety pisali¶my o problemie mieszkańców ulicy Szamotulskiej, który dotyczył natężenia ruchu i nadmiernej prędko¶ci samochodów przejeżdżaj±cych t± ulic±. Ze swoimi problemami zwracano się do wielu instytucji, które odsyłały mieszkańców do kolejnych biur i zarz±dców.

Jest zgoda na fotoradar

W końcu napisali pismo do radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Tomasza Szramy, który tematem zaj±ł się niezwłocznie. Jak poinformował nas radny - w kwestii ulicy Szamotulskiej rozmawiał już z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego, Leszkiem Wojtasiakiem. Jak mówił Szrama, został już ogłoszony przetarg na remont drogi, która będzie przebudowywana dwuetapowo i w okresie dwóch lat. W tym czasie na drodze do Szamotuł ruch będzie odbywał się wahadłowo. Niestety nie ma szans na postawienie znaku ograniczaj±cego prędko¶ć po zakończeniu remontu, ale jest zgodna na dzierżawę miejsca przy drodze, gdzie będzie można postawić fotoradar. Samym jednak postawieniem tego urz±dzenia teraz powinna zaj±ć się wła¶ciwa Komenda Powiatowa Policji lub radni Rady Miejskiej w Obornikach. Miejmy więc nadzieję, że radar stanie na Szamotulskiej, a mieszkańcy tej ulicy będ± czuli się bardziej bezpiecznie.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

podziwacz
Data: 16.04.2009 12:08:13

Boshh!! ten szram to taki drugi kaszpirowski czego się dotknie to uleczy,a przecież wiemy że jak cudotwórca szram mówi że będzie remont to.... mówi.No cóż pożyjemy zobaczymy i rozliczymy cudaka przy wyborach


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071