Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Kilka tygodni temu na łamach naszej Gazety pisaliśmy o problemie mieszkańców ulicy Szamotulskiej, który dotyczył natężenia ruchu i nadmiernej prędkości samochodów przejeżdżających tą ulicą. Ze swoimi problemami zwracano się do wielu instytucji, które odsyłały mieszkańców do kolejnych biur i zarządców.

Jest zgoda na fotoradar

W końcu napisali pismo do radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Tomasza Szramy, który tematem zajął się niezwłocznie. Jak poinformował nas radny - w kwestii ulicy Szamotulskiej rozmawiał już z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego, Leszkiem Wojtasiakiem. Jak mówił Szrama, został już ogłoszony przetarg na remont drogi, która będzie przebudowywana dwuetapowo i w okresie dwóch lat. W tym czasie na drodze do Szamotuł ruch będzie odbywał się wahadłowo. Niestety nie ma szans na postawienie znaku ograniczającego prędkość po zakończeniu remontu, ale jest zgodna na dzierżawę miejsca przy drodze, gdzie będzie można postawić fotoradar. Samym jednak postawieniem tego urządzenia teraz powinna zająć się właściwa Komenda Powiatowa Policji lub radni Rady Miejskiej w Obornikach. Miejmy więc nadzieję, że radar stanie na Szamotulskiej, a mieszkańcy tej ulicy będą czuli się bardziej bezpiecznie.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

podziwacz
Data: 16.04.2009 12:08:13

Boshh!! ten szram to taki drugi kaszpirowski czego się dotknie to uleczy,a przecież wiemy że jak cudotwórca szram mówi że będzie remont to.... mówi.No cóż pożyjemy zobaczymy i rozliczymy cudaka przy wyborach


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071