Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 7 kwietnia na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Ruda gm. Rogoźno. Po zderzeniu dwóch samochodów osobowego z ciężarówką jedna osoba zginęła na miejscu natomiast dwie zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

W dniu 7 kwietnia 2009 r. o godz. 9.00 dyżurny KPP Oborniki przyjął telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym mającym miejsce w miejscowości Ruda gm. Rogoźno. Na miejscu policjanci ustalili, że kierująca samochodem osobowym marki Citroen Xsara wyjeżdżając z drogi podporządkowanej (droga nr W-241) na drogę z pierwszeństwem przejazdu (droga nr K-11) nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym marki Scania 37-letniemu mężczyźnie doprowadzając tym samym do zderzenia pojazdów.

W wyniku zdarzenia kierująca samochodem marki Citroen Xsara 22-letnia mieszkanka gminy Damasławek mimo pomocy lekarskiej poniosła śmierć na miejscu.

Pasażerowie citroena dwaj 58-letni mężczyźni doznali obrażeń ciała i umieszczeni zostali na Oddziale Chirurgicznym szpitala w Obornikach. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi KPP w Obornikach.

fot. KPP Oborniki, KPPSP ObornikiŹródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

elmi19
Data: 14.04.2009 08:47:07

nie ma co komentować odeszła nasza koleżanka!![*]


daria
Data: 01.05.2009 10:55:29

przykre to


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071