Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 7 kwietnia na drodze krajowej nr 11 w miejscowo¶ci Ruda gm. RogoĽno. Po zderzeniu dwóch samochodów osobowego z ciężarówk± jedna osoba zginęła na miejscu natomiast dwie zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyja¶niaj± przyczyny wypadku.

W dniu 7 kwietnia 2009 r. o godz. 9.00 dyżurny KPP Oborniki przyj±ł telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym maj±cym miejsce w miejscowo¶ci Ruda gm. RogoĽno. Na miejscu policjanci ustalili, że kieruj±ca samochodem osobowym marki Citroen Xsara wyjeżdżaj±c z drogi podporz±dkowanej (droga nr W-241) na drogę z pierwszeństwem przejazdu (droga nr K-11) nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kieruj±cemu samochodem ciężarowym marki Scania 37-letniemu mężczyĽnie doprowadzaj±c tym samym do zderzenia pojazdów.

W wyniku zdarzenia kieruj±ca samochodem marki Citroen Xsara 22-letnia mieszkanka gminy Damasławek mimo pomocy lekarskiej poniosła ¶mierć na miejscu.

Pasażerowie citroena dwaj 58-letni mężczyĽni doznali obrażeń ciała i umieszczeni zostali na Oddziale Chirurgicznym szpitala w Obornikach. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi KPP w Obornikach.

fot. KPP Oborniki, KPPSP Oborniki¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

elmi19
Data: 14.04.2009 08:47:07

nie ma co komentować odeszła nasza koleżanka!![*]


daria
Data: 01.05.2009 10:55:29

przykre to


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071