Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W ostatnim okresie w Liceum Ogólnokształcącym w Obornikach pojawiło się dwóch znanych polskich aktorów. Pierwszym gościem był Artur Barciś, artysta utożsamiany głównie z rolą Tadeusza Norka z serialu "Miodowe Lata", który opowiadał uczniom o swoich aktorskich perypetiach.

Na spotkaniu z nim, uczniowie dowiedzieli się m.in. co Artur Barciś musiał przejść na egzaminach do szkoły filmowej oraz jaka była jego najważniejsza - życiowa rola... Dziś możemy go oglądać w serialu "Ranczo". Spotkanie ze znanym aktorem przebiegło w miłej atmosferze. Po wyłożeniu serii anegdot ze swojego życia, Artur Barciś został mile przyjęty przez słuchaczy.

Kolejnym aktorem, który zawitał do szkoły, był Wiktor Zborowski. "To nie z przypadku zostałem aktorem, a przypadkiem nie zostałem koszykarzem" - los, a właściwie niedyspozycja fizyczna, pognała go z boiska na egzaminy wstępne do szkoły teatralnej. Reszta potoczyła się sama... Któż z nas pomyślałby, że tak zaczęła się jego kariera???

Znany aktor gościł w Obornikach nie pierwszy raz. Kilka lat temu Wiktor Zborowski odwiedził nie istniejące już dziś Gimnazjum nr 2. W trakcie spotkania z licealistami, Wiktor Zborowski wyraził swoją opinię na temat różnych dziedzin sztuki i nie tylko(...) Po wyczerpującym monologu, w którym nie szczędził gorzkich słów "podrzędnym" kolegom z branży, telewizyjnej komercji, przyszedł czas na pytania. Bywały również niezręczne i "podchwytliwe", ale doświadczony aktor odpowiadał na nie chętnie i życzliwie.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071