Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W ostatnim okresie w Liceum Ogólnokształc±cym w Obornikach pojawiło się dwóch znanych polskich aktorów. Pierwszym go¶ciem był Artur Barci¶, artysta utożsamiany głównie z rol± Tadeusza Norka z serialu "Miodowe Lata", który opowiadał uczniom o swoich aktorskich perypetiach.

Na spotkaniu z nim, uczniowie dowiedzieli się m.in. co Artur Barci¶ musiał przej¶ć na egzaminach do szkoły filmowej oraz jaka była jego najważniejsza - życiowa rola... Dzi¶ możemy go ogl±dać w serialu "Ranczo". Spotkanie ze znanym aktorem przebiegło w miłej atmosferze. Po wyłożeniu serii anegdot ze swojego życia, Artur Barci¶ został mile przyjęty przez słuchaczy.

Kolejnym aktorem, który zawitał do szkoły, był Wiktor Zborowski. "To nie z przypadku zostałem aktorem, a przypadkiem nie zostałem koszykarzem" - los, a wła¶ciwie niedyspozycja fizyczna, pognała go z boiska na egzaminy wstępne do szkoły teatralnej. Reszta potoczyła się sama... Któż z nas pomy¶lałby, że tak zaczęła się jego kariera???

Znany aktor go¶cił w Obornikach nie pierwszy raz. Kilka lat temu Wiktor Zborowski odwiedził nie istniej±ce już dzi¶ Gimnazjum nr 2. W trakcie spotkania z licealistami, Wiktor Zborowski wyraził swoj± opinię na temat różnych dziedzin sztuki i nie tylko(...) Po wyczerpuj±cym monologu, w którym nie szczędził gorzkich słów "podrzędnym" kolegom z branży, telewizyjnej komercji, przyszedł czas na pytania. Bywały również niezręczne i "podchwytliwe", ale do¶wiadczony aktor odpowiadał na nie chętnie i życzliwie.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071