Data: , ¬ródło: , Oborniki

Dla Motoklubu skończyły się już wakacje i zaczyna się najbardziej pracowity okres sezonu 2005. W klubie trwaj± intensywne przygotowania do Międzynarodowych Motocrossowych Mistrzostw Polski, które odbęd± się...

Przed Motoklubem bardzo pracowity okres

...28 sierpnia w Obornikach a zawodnicy przygotowuj± się do najbardziej prestiżowego okresu w tym sezonie. Na pewno będ± chcieli wypa¶ć jak najlepiej przed własn± publiczno¶ci± ale i czekaj± ich w krótkim odstępie czasu trzy starty w Mistrzostwach Europy Centralnej, na które zostali wytypowani do reprezentowania kraju w tych rozgrywkach przez Główn± Komisję Sportu Motorowego. Najbliższe zawody tej rangi odbęd± się 21 sierpnia w ©TUROWIE na Słowacji, gdzie już w pi±tek Oborniczanie udaj± się wraz z pozostałymi zawodnikami polskimi startuj±cymi w tych zawodach. Tu należy nadmienić, że notowania nie tylko zawodników Motoklubu rosn± w kraju ale i jego działaczy, bo Polska ekipa na Słowację udaje się pod kierownictwem Oborniczanina Waldemara Irackiego. Następne zawody tej rangi to 4 wrze¶nia w WELIKY BEREZOW na Ukrainie i zakończenie tych Mistrzostw 18 wrze¶nia CHEŁMNO w Polsce.

Oborniczanie jad± na Słowację czuj±c trochę respekt, bo udaj± się do paszczy lwa tej dyscypliny sportu gdyż w Słowacji motocross to obok hokeja sport narodowy.

Doskonała forma obornickich zawodników, choć w okrojonym składzie gdyż Krzysztof Gronostaj złamał obojczyk, pozwala na odrobinę optymizmu. Na pewno zawodnicy przywioz± do¶wiadczenia, które im się przydadz± w następnych zawodach tej rangi i uda im się utrzymać dotychczasowe miejsca tj. Bartek Szafran w klasie 80 pierwsze miejsce, a Maciek Dróbka w klasie 125 junior pi±te miejsce.Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071