Data: , Źródło: , Oborniki

Dla Motoklubu skończyły się już wakacje i zaczyna się najbardziej pracowity okres sezonu 2005. W klubie trwają intensywne przygotowania do Międzynarodowych Motocrossowych Mistrzostw Polski, które odbędą się...

Przed Motoklubem bardzo pracowity okres

...28 sierpnia w Obornikach a zawodnicy przygotowują się do najbardziej prestiżowego okresu w tym sezonie. Na pewno będą chcieli wypaść jak najlepiej przed własną publicznością ale i czekają ich w krótkim odstępie czasu trzy starty w Mistrzostwach Europy Centralnej, na które zostali wytypowani do reprezentowania kraju w tych rozgrywkach przez Główną Komisję Sportu Motorowego. Najbliższe zawody tej rangi odbędą się 21 sierpnia w ŠTUROWIE na Słowacji, gdzie już w piątek Oborniczanie udają się wraz z pozostałymi zawodnikami polskimi startującymi w tych zawodach. Tu należy nadmienić, że notowania nie tylko zawodników Motoklubu rosną w kraju ale i jego działaczy, bo Polska ekipa na Słowację udaje się pod kierownictwem Oborniczanina Waldemara Irackiego. Następne zawody tej rangi to 4 września w WELIKY BEREZOW na Ukrainie i zakończenie tych Mistrzostw 18 września CHEŁMNO w Polsce.

Oborniczanie jadą na Słowację czując trochę respekt, bo udają się do paszczy lwa tej dyscypliny sportu gdyż w Słowacji motocross to obok hokeja sport narodowy.

Doskonała forma obornickich zawodników, choć w okrojonym składzie gdyż Krzysztof Gronostaj złamał obojczyk, pozwala na odrobinę optymizmu. Na pewno zawodnicy przywiozą doświadczenia, które im się przydadzą w następnych zawodach tej rangi i uda im się utrzymać dotychczasowe miejsca tj. Bartek Szafran w klasie 80 pierwsze miejsce, a Maciek Dróbka w klasie 125 junior piąte miejsce.Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071