Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

Mieszkaniec gminy Szamotuły kierując samochodem marki Ford Sierra doprowadził do wypadku na ul Czarnkowskiej w Obornikach. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż kierowca jak i trzej pasażerowie znajdowali się pod wpływem alkoholu.

O krok o tragedii

W nocy 8 marca 2009 około godziny 01.30 w Obornikach na skrzyżowaniu ulic Czarnkowskiej i Szymańskiego doszło do wypadku. Kierowca Forda Sierra po ponad 50 metrowej drodze hamowania uderzył w latarnię. Pogotowie ratunkowe kierowcę i jednego z pasażerów przewiozło do szpitala. Policjanci w toku dalszych czynności ustalili, że kierowca 21-letni mieszkaniec gminy Szamotuły znajdował się w stanie nietrzeźwości (wynik 0,79 mg/l), pasażerowie również znajdowali się w pod wpływem alkoholu, z czego jeden z nich miał 16-lat.

Nie dość, że kierowca był pijany to samochód nie posiadał aktualnego przeglądu samochodu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Obornikach. Pijany nieletni pasażer odpowie przed Sądem dla nieletnich. Natomiast dwudziestojednoletniemu mężczyźnie grozą teraz 4 lata więzienia.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071