Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

W dniu 08 stycznia 2009 doszło na terenie powiatu Obornickiego do dwóch wypadków drogowych.

Do pierwszego wypadku doszło w miejscowości Słonawy około godziny 03.30. Kierująca samochodem osobowym marki Renault Clio 33-letnia mieszkanka pow. Obornickiego na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na lewe pobocze uderzyła prawym bokiem pojazdu w przydrożne drzewo a następnie dachowała. W wyniku zdarzenia kierująca doznała wielonarządowych obrażeń ciała i została hospitalizowana.

Natomiast do drugiego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 178, w miejscowości Lipa około godziny 15.25 kierujący samochodem marki BMW 19-letni mieszkaniec powiatu obornickiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia jadącym z przeciwległego kierunku samochodem marki Vw Golf kierowanym przez 58-letniego mieszkańca powiatu obornickiego. W wyniku zdarzenia 19-latek doznał obrażeń w postaci złamania obojczyka, natomiast pasażerka Vw Golfa 56-letnia mieszkanka pow. Obornickiego doznała obrażeń w postaci złamania żebra.

Postępowanie w obydwóch przypadkach prowadzi KPP w Obornikach. W związku z bardzo trudnymi warunkami panującymi na drogach policja po raz kolejny apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

666 945 666 Salutaris
Data: 12.03.2009 21:56:37

miałeś wypadek zadźwoń


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071