Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

W dniu 08 stycznia 2009 doszło na terenie powiatu Obornickiego do dwóch wypadków drogowych.

Do pierwszego wypadku doszło w miejscowo¶ci Słonawy około godziny 03.30. Kieruj±ca samochodem osobowym marki Renault Clio 33-letnia mieszkanka pow. Obornickiego na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na lewe pobocze uderzyła prawym bokiem pojazdu w przydrożne drzewo a następnie dachowała. W wyniku zdarzenia kieruj±ca doznała wielonarz±dowych obrażeń ciała i została hospitalizowana.

Natomiast do drugiego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 178, w miejscowo¶ci Lipa około godziny 15.25 kieruj±cy samochodem marki BMW 19-letni mieszkaniec powiatu obornickiego nie dostosował prędko¶ci do warunków panuj±cych na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia jad±cym z przeciwległego kierunku samochodem marki Vw Golf kierowanym przez 58-letniego mieszkańca powiatu obornickiego. W wyniku zdarzenia 19-latek doznał obrażeń w postaci złamania obojczyka, natomiast pasażerka Vw Golfa 56-letnia mieszkanka pow. Obornickiego doznała obrażeń w postaci złamania żebra.

Postępowanie w obydwóch przypadkach prowadzi KPP w Obornikach. W zwi±zku z bardzo trudnymi warunkami panuj±cymi na drogach policja po raz kolejny apeluje o zachowanie szczególnej ostrożno¶ci i dostosowanie prędko¶ci do warunków panuj±cych na drodze.¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

666 945 666 Salutaris
Data: 12.03.2009 21:56:37

miałe¶ wypadek zadĽwoń


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071