Data: , ¬ródło: Starostwo Powiatowe w Obornikach, Oborniki

Jak poinformował Roman Ostrowski - Dyrektor Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu, w niedzielę 30 listopada 2008 r. poznańska telewizja PTV dokonała na terenie tej szkoły nagrania znanego programu kulinarnego "Pyry z gzikiem".

"Pyry z gzikiem" w Objezierzu

W programie, którego emisja przewidywana jest w dniu 20 grudnia o godzinie 22:15 wyst±pi obok znanego prezentera Mariusza Kwa¶niewskiego uczennica klasy III Technikum żywienia i gospodarstwa domowego - Ewa Sawicka. Ewa na ekranie zaprezentuje przygotowanie tradycyjnego karpia, ¶wi±tecznego z warzywami oraz kompot z suszu owocowego.

Nagranie programu odbyło się w nowoczesnej szkolnej pracowni technologii gastronomicznej , pięknie ¶wi±tecznie przystrojonej przez Panie: Annę Kowalak i Barbarę Kokott. Ewę do telewizyjnego występu przygotowały nauczycielki przedmiotów gastronomicznych:: Małgorzata Kubiak, Anna Wachowiak i Beata Korzeniowska. W przygotowaniu naczyń i stroju uczestników uczestniczyła Pani Wiesława Ciechanowska - nauczycielka przedmiotu obsługa konsumenta. Ryby na potrzeby programu przekazało Gospodarstwo Rybackie Państwa Grażyny i Lecha Klabiszów z Objezierza.¬ródło: Starostwo Powiatowe w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071