Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W sobotę Straż Miejska zauważyła w Kiszewie siedz±c± i dziwnie zachowuj±c± się dziewczynę. Zaniepokojeni strażnicy podeszli do dziewczyny i pytali czy wszystko w porz±dku.

Jak się okazało 17 letnia dziewczyna, poinformowała straż miejsk± o tym, iż wła¶nie została zgwałcona. Wszystko wydarzyło się kiedy to poszła za potrzeb± do lasu. Wtedy to podszedł do niej jaki¶ nieokre¶lony mężczyzna i j± przewrócił. Jedn± ręk± trzymał ja na ziemi a tymczasem drug± zakładał prezerwatywę. Po dokonaniu gwałtu zostawił poszkodowan± i uciekł.

Strażnicy Miejscy przyjęli zgłoszenie i przyst±pili do działania. Konieczne było lekarskie badanie, które miało stwierdzić czy do gwałtu doszło czy też nie. Aby jednak zbadać domnieman± poszkodowan± potrzebna była zgoda jej rodziców ponieważ była nieletnia. Po zlokalizowaniu rodziców, którzy wyrazili zgodę na badanie lekarskie okazało się, że lekarz nie stwierdził gwałtu. Widz±c jednak zaangażowanie Straży Miejskiej i Policji, dziewczyna po badaniu lekarskim wycofała wszystkie oskarżenia. Dla funkcjonariuszy sprawa była o tyle dziwna, że dziewczyna nie wskazywała żadnego sprawcy domniemanego gwałtu. Jeżeli jednak chciała zabawić się kosztem służb mundurowych, to wybrała kiepski żart.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

xxx
Data: 13.08.2008 22:01:10

Żol mi jej


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071