Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W sobotę Straż Miejska zauważyła w Kiszewie siedzącą i dziwnie zachowującą się dziewczynę. Zaniepokojeni strażnicy podeszli do dziewczyny i pytali czy wszystko w porządku.

Jak się okazało 17 letnia dziewczyna, poinformowała straż miejską o tym, iż właśnie została zgwałcona. Wszystko wydarzyło się kiedy to poszła za potrzebą do lasu. Wtedy to podszedł do niej jakiś nieokreślony mężczyzna i ją przewrócił. Jedną ręką trzymał ja na ziemi a tymczasem drugą zakładał prezerwatywę. Po dokonaniu gwałtu zostawił poszkodowaną i uciekł.

Strażnicy Miejscy przyjęli zgłoszenie i przystąpili do działania. Konieczne było lekarskie badanie, które miało stwierdzić czy do gwałtu doszło czy też nie. Aby jednak zbadać domniemaną poszkodowaną potrzebna była zgoda jej rodziców ponieważ była nieletnia. Po zlokalizowaniu rodziców, którzy wyrazili zgodę na badanie lekarskie okazało się, że lekarz nie stwierdził gwałtu. Widząc jednak zaangażowanie Straży Miejskiej i Policji, dziewczyna po badaniu lekarskim wycofała wszystkie oskarżenia. Dla funkcjonariuszy sprawa była o tyle dziwna, że dziewczyna nie wskazywała żadnego sprawcy domniemanego gwałtu. Jeżeli jednak chciała zabawić się kosztem służb mundurowych, to wybrała kiepski żart.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

xxx
Data: 13.08.2008 22:01:10

Żol mi jej


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071