Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym DAR ROGOŹNA od osiemnastu lat pomaga niepełnosprawnym organizując między innymi letni wypoczynek w Rogoźnie.

W tym roku dzieci i młodzież – podopieczni fundacji z całej Wielkopolski będą uczestniczyć we wczaso-rekolekcjach od 5 do 14 lipca. Swoją pomoc dla Fundacji tak jak w latach ubiegłych zadeklarowała Fundacja Banku Zachodniego WBK w ramach Programu Pomocy Dzieciom. Bank Dziecięcych Uśmiechów na ręce władz Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym DAR ROGOŹNA przekazał czek na kwotę 2500 zł. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 24 czerwca br. w sali Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie. Fundację Banku Zachodniego WBK reprezentowała Pani Magdalena Reginia Dyrektor Rogozińskiej Filii tego Banku w Rogoźnie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz Fundacji z Leonem Wiese - Prezesem Zarządu i Gustawem Wańkowiczem - Współfundatorem, Członkiem Rady Fundacji i Starostą Obornickim. Obecny był także Ks. Jan Kasztelan - gospodarz wczsorekolekcji i opiekun duchowy podopiecznych fundacji.

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Obornikach także zaplanowało pomoc finansową w organizacji tegorocznych wczasorekolekcji.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071