Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym DAR ROGO¬NA od osiemnastu lat pomaga niepełnosprawnym organizuj±c między innymi letni wypoczynek w RogoĽnie.

W tym roku dzieci i młodzież – podopieczni fundacji z całej Wielkopolski będ± uczestniczyć we wczaso-rekolekcjach od 5 do 14 lipca. Swoj± pomoc dla Fundacji tak jak w latach ubiegłych zadeklarowała Fundacja Banku Zachodniego WBK w ramach Programu Pomocy Dzieciom. Bank Dziecięcych U¶miechów na ręce władz Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym DAR ROGO¬NA przekazał czek na kwotę 2500 zł. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 24 czerwca br. w sali Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w RogoĽnie. Fundację Banku Zachodniego WBK reprezentowała Pani Magdalena Reginia Dyrektor Rogozińskiej Filii tego Banku w RogoĽnie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz Fundacji z Leonem Wiese - Prezesem Zarz±du i Gustawem Wańkowiczem - Współfundatorem, Członkiem Rady Fundacji i Starost± Obornickim. Obecny był także Ks. Jan Kasztelan - gospodarz wczsorekolekcji i opiekun duchowy podopiecznych fundacji.

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Obornikach także zaplanowało pomoc finansow± w organizacji tegorocznych wczasorekolekcji.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071