Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Od kilku tygodniu mieszkańcy ulicy Armii Poznań 22, 24 i 26, oraz domków jednorodzinnych znajduj±cych się na około bloków podziwiaj± kubły na ¶mieci postawione bez składu i ładu przy drodze.

Pojemniki na ¶mieci przestawiła Spółdzielnia Mieszkaniowa tłumacz±c się tym, iż aby mogły stać tam gdzie stały dotychczas Spółdzielnia musiałaby płacić gminie dzierżawę, ponieważ pojemniki stały na gruncie gminnym. Aktualna lokalizacja kubłów jest tymczasowa, do czasu wybudowania prawdziwych stanowisk na pojemniki. Kilka dni temu w tej wła¶nie sprawie odbyło się spotkanie z mieszkańcami w Spółdzielni i jak powiedziała w rozmowie z nami prezes Maria Pilarska, mieszkańcy przegłosowali propozycję lokalizacji pojemników i Spółdzielnia teraz postawi je tam gdzie chc± mieszkańcy.

Miejmy nadzieję, że prace które już się rozpoczęły zakończ± się w miarę szybko, ponieważ wysypuj±ce się z pojemników ¶mieci leż±ce przy ul. Armii Poznań nie s± dobr± wizytówka ani spółdzielni ani miasta. Jak dodała pani prezes, od nowego roku zniknie problem wysypuj±cych się z kubłów ¶mieci, gdyż wywóz będzie odbywał się na telefon, a zgłaszać potrzebę opróżnienia pojemników będ± poszczególni dozorcy posesji.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071