Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Od kilku tygodniu mieszkańcy ulicy Armii Poznań 22, 24 i 26, oraz domków jednorodzinnych znajdujących się na około bloków podziwiają kubły na śmieci postawione bez składu i ładu przy drodze.

Pojemniki na śmieci przestawiła Spółdzielnia Mieszkaniowa tłumacząc się tym, iż aby mogły stać tam gdzie stały dotychczas Spółdzielnia musiałaby płacić gminie dzierżawę, ponieważ pojemniki stały na gruncie gminnym. Aktualna lokalizacja kubłów jest tymczasowa, do czasu wybudowania prawdziwych stanowisk na pojemniki. Kilka dni temu w tej właśnie sprawie odbyło się spotkanie z mieszkańcami w Spółdzielni i jak powiedziała w rozmowie z nami prezes Maria Pilarska, mieszkańcy przegłosowali propozycję lokalizacji pojemników i Spółdzielnia teraz postawi je tam gdzie chcą mieszkańcy.

Miejmy nadzieję, że prace które już się rozpoczęły zakończą się w miarę szybko, ponieważ wysypujące się z pojemników śmieci leżące przy ul. Armii Poznań nie są dobrą wizytówka ani spółdzielni ani miasta. Jak dodała pani prezes, od nowego roku zniknie problem wysypujących się z kubłów śmieci, gdyż wywóz będzie odbywał się na telefon, a zgłaszać potrzebę opróżnienia pojemników będą poszczególni dozorcy posesji.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071