Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W piątek 20 czerwca na targowisku miejskim w Obornikach już od godziny 17.00 na scenie prezentowały swoje umiejętności różne zespoły muzyczne i taneczne.

Tuż przed występem gwiazdy wieczoru, Stachurskiego, publiczności zaprezentowały się m.in. zespoły: TACY SAMI, który jest zespołem integracyjnym działającym przy Stowarzyszeniu "Przyjaciel" w Obornikach, S.O.U.L., który pochodzi z Jarocina i już kilkukrotnie odwiedzał Oborniki oraz HEAVYWEIGHT, który gra ciężki rock i istnieje od 1999 roku, a jego debiutancka płyta, "NieSpokojne Otoczenie", ukaże się w czerwcu. Na scenie pojawiły się również grupy taneczne Szkoły Ruchu i Tańca Iwony Markiewicz oraz grupa taneczna CatClan, które zaprezentowały próbkę swoich możliwości.

Podczas tego popołudnia odbyła się także pierwsza edycja organizowanego przez Obornickie Centrum Sportu biegu o puchar "Złotej Pyry". Zwyciężcą biegu został Dariusz Szrama, któremu główną nagrodę, puchar "Złotej Pyry", wręczył burmistrz Henryk Łukaszewski. W biegu uczestniczył również dyrektor Obornickiego Centrum Sportu Tomasz Konitz. Wszyscy uczestnicy biegu, a było ich 34, otrzymało pamiątkowe medale i drobne upominki od Urzędu Miejskiego.

O godzinie 21.30 na scenie pojawił się Stachursky, a publiczność, szczególnie ta damska, szalała. Koncert trwał trochę ponad godzinę, a gwiazda wieczoru zaśpiewała w większości utwory ze swojej ostatniej płyty - takich zespołów jak Różne Europy, Emigranci, czy Dwa plus Jeden. Oczywiście nie zabrakło hitów autorstwa samego Stachurskiego, które publiczność śpiewała razem z nim. Stachursky poproszony przez gorącą publiczność bisował na scenie kilkakrotnie, mimo to publiczności i tak było zbyt mało.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Ada
Data: 23.06.2008 08:45:02

eee ale HEAVYWEIGHT maja już jedną płytke : CZARNY PUNKT, wiem bo mam ją w domu :P no wiec raczej ta którą wydadzą nie jest debiutancka, a ich koncert był zaczepisty na maksa.
No ale czego oczekiwać po naszej prasie ...
a Stachursky, to była tragedia, a już nie mówię o tym, że zgarnia pewnei kupe kasy i kara covery i to jeszcze dobrych kapel rozkowych ... SYF


Admin
Data: 23.06.2008 09:56:36

Z tego co ja się orientuję to "Czarny punkt" jest minialbumem. "NieSpokojne Otoczenie" jest więc pierwszym w historii grupy HEAVYWEIGHT albumem długogrającym. Jeśli więc rozumieć płytę również jako singiel czy minialbum to jest to nieprawda, natomiast pod pojęcie płyta zespołu rozumiemy zazwyczaj album długogrający i w takim przypadku informacje zawarte w artykule są prawdziwe. A koncert, dla tych, którzy lubią ten rodzaj muzyki, rzeczywiście mógł się podobać.


Daria
Data: 23.06.2008 16:26:35

Dlaczego sa wymienione wszystkie zespoly muzyczne jak i taneczne, a zostal pominiety jeden a bowiem grupa taneczna "CatClan", ktora rowniez zaprezentowala swoje umiejetnosc na scenie :)


Daria;)
Data: 23.06.2008 16:30:21

Jestem trochę oburzona, gdyż została pominięta jedna formacja taneczna, a mianowicie grupa "CatClan". Nie wiem jak to możliwe, ponieważ byliśmy jedną z lepszych grup, występujących w tym właśnie dniu. Proszę o skorygowanie tego błędu;)


Admin
Data: 23.06.2008 18:21:56

gruby błąd redaktora - już naprawiony :-)


Daria
Data: 23.06.2008 23:49:45

dziekujemy slicznie:)


Daria;)
Data: 23.06.2008 23:55:17

Bardzo dziękuję za naprawienie tego błędu w imieniu całej grupy;) Szkoda tylko, że nie pojawiły się żadne nasze fotki...Chyba, że są to nie miałybyśmy nic przeciwko, gdyby pojawiły się na stronce;) Dzięki w imieniu grupy CatClan;)


dorota103
Data: 24.06.2008 23:25:12

Faktycznie Stachurky juz nie ma głosu.prawie mówi a jego stare przeboje są tak przerobione że juz nie można dosłuchać sie melodi.Cóż wszystko sie kiedyś kończy.


v
Data: 26.06.2008 11:13:32

to on kiedyś miał glos???
-chyba za młoda jestem bo tego nie pamiętam

i dopiero teraz sie skonczył? heh
cóż jego początki były takie jakby już kończył


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071