Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Mimo iż sezon letni jeszcze się nie zacz±ł w Obornikach mieli¶my już pierwszego amatora k±pieli wodnych. Nie było by może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osobnik ten był w stanie nie lekko, ale do¶ć mocno wskazuj±cym.

Całe zdarzenie miało miejsce 2 maja na otwarciu sezonu na K±pielisku Miejskim w Obornikach. Około godziny 19 pijany mężczyzna wszedł na pomost, następnie rozebrał się i wskoczył do wody. Bardzo szybko na pomost pobiegli pracownicy OCS oraz straż miejska.

Po chwili dyskusji pływaj±cy na dwa gazy osobnik poproszony został o wyj¶cie z wody, która miała ok. 12 stopni C. Na szczę¶cie mężczyzna sam wyszedł z wody i nie była potrzebna interwencja staży miejskiej, ani pracowników OCS. Niestety sytuacja powtórzyła się po kilkunastu minutach, tym razem jednak mężczyznę sprowadzono z pomostu przedtem zanim zd±żył się rozebrać i ponownie wskoczyć do wody.

Cała sytuacja może i jest komiczna, jednak przeraża fakt zwykłej głupoty ludzkiej, bo jak inaczej nazwać zachowanie tego mężczyzny.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071