Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W minionym tygodniu zawodnicy Moto Klubu Oborniki wzięli udział w zorganizowanych w Mielnie na plaży zawodach motocrossowych. Frekwencja dopisała, bowiem wzięło w nich udział ok. 30 quadów i 160 motocykli.

Z Obornik do Mielna

Wyścig odbywał się w bardzo trudnych warunkach, na plaży oraz na terenie byłego poligonu wojskowego. Bardzo miękki piasek na całej trasie był przyczyną awarii silników i napędów pojazdów u większości zawodników.

Najtrudniejszy był ostatni wyścig klasy Licencji Open i Amatorów, bowiem oprócz piasku, na plaży pojawiła się mgła, która wraz z kurzem ograniczyła widoczność do 50 metrów. Oborniczanie stanowili liczną grupę w tych zawodach, a do Mielna pojechało: 25 zawodników MKO w klasach Quady 2K, Motocykle - Junior, Amator i Licencja OPEN, w klasie Qaudów Artur Obst.

Członkowie Moto Klubu godnie zaprezentowali się na tych zawodach, w Motocyklach Klasa Licencja Open wysokie drugie miejsce zajął Marcin Dutkiewicz, Jacek Grabowski był szósty, kolejne miejsca w pierwszej 20-sce zajmowali: Jakub Zydorczak, Karol Okupniak, Michał Dutkiewicz, Dariusz Biliński (który zatarł swój silnik w 1h i 5 min., a przed awarią zajmował wysoką 6 lokatę!..). W klasie amatorów 3 miejsce zajął Krzysztof Szynklewski.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071