Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W minionym tygodniu zawodnicy Moto Klubu Oborniki wzięli udział w zorganizowanych w Mielnie na plaży zawodach motocrossowych. Frekwencja dopisała, bowiem wzięło w nich udział ok. 30 quadów i 160 motocykli.

Z Obornik do Mielna

Wy¶cig odbywał się w bardzo trudnych warunkach, na plaży oraz na terenie byłego poligonu wojskowego. Bardzo miękki piasek na całej trasie był przyczyn± awarii silników i napędów pojazdów u większo¶ci zawodników.

Najtrudniejszy był ostatni wy¶cig klasy Licencji Open i Amatorów, bowiem oprócz piasku, na plaży pojawiła się mgła, która wraz z kurzem ograniczyła widoczno¶ć do 50 metrów. Oborniczanie stanowili liczn± grupę w tych zawodach, a do Mielna pojechało: 25 zawodników MKO w klasach Quady 2K, Motocykle - Junior, Amator i Licencja OPEN, w klasie Qaudów Artur Obst.

Członkowie Moto Klubu godnie zaprezentowali się na tych zawodach, w Motocyklach Klasa Licencja Open wysokie drugie miejsce zaj±ł Marcin Dutkiewicz, Jacek Grabowski był szósty, kolejne miejsca w pierwszej 20-sce zajmowali: Jakub Zydorczak, Karol Okupniak, Michał Dutkiewicz, Dariusz Biliński (który zatarł swój silnik w 1h i 5 min., a przed awari± zajmował wysok± 6 lokatę!..). W klasie amatorów 3 miejsce zaj±ł Krzysztof Szynklewski.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071